Tek Yürek Fragman

<< 12 13 14 15 16

Tek Yürek 22. Bölüm 2. Fragmanı Final

Yorum Yaz (3 Yorum)
Reklamlar
Tür: Gençlik
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin
Senaryo: Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Yakında...
Tek Yürek Oyuncuları: Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız ve Hakan Salınmış ile Kadriye Kenter
Tek Yürek Konusu:

Kötü bir hayatı olan Yiğit (Hilmicem İntepe) ve arkadaşları ile yeniden ayağa kalmaya yeminli olan Halit'in (Tayanç Ayaydın) öyküsü ekranlara taşınacak. Kanada'da yaşarken eşini kaybeden Halit, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar ile yapayalnız kalan buz hokeyi hocası olan Halit, oyunculardan biri ile yaşadığı bir olay sonucunda kariyeri son bulan Halit çocuklarınıda alıp İstanbul'a babasından kalma evine geri döner. İstanbul'a dönüşüyle Semtin Belediye Başkanı ile tesdüfen karşılaşan ve başkanın geri dönüşüm projesi kapsamında kurduğu buz pistinden daha büyük beklentileri olduğunu konuşurlar ve Halit'ten bir takım kurmasını ister. Halit içinde yeni bir heyecan yaratan bu projede Mahallenin gençlerinden oluşacak buz hokeyi takımını kurmaya karar vermiştir. Umut dolu bu gençler Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan oluşan takımı kurar. Gençler içinde bir Umut dünyasının kapıları açılmış olur.

Reklamlar
Yorum Yap

Tek Yürek dizisine 3 Yorum Yapıldı
  1. onur: Ya arkadaş neden bütün güzel filmlerin başına aynı son geliyor? getiriliyor? Bir dizinin uzun yıllar boyunca sürmesi için illaki çarpık ilişkilerimi konu etmesi gerekli?
  2. Deniz: Neaptiniz cocuga oyle. Olmesin lutfennn
  3. Buket: Dizinin konusu çok güzel . Ülkemize sürekli kadına siddetli, silahlı, vurmalı diziler hakim olmaya başladı. Bu dizi bizlere ilaç gibi gelecek.